x
Blog Kategorileri

Blog Arama

3D Yazıcı Kalibrasyonu Nasıl Yapılır ?  

3D Yazıcı Kalibrasyonu Nasıl Yapılır ?  

Yeni 3D Yazıcı aldığınızda ya da mevcut 3D Yazıcınızı bir süre kullandığınızda kalibrasyona ihtiyaç duyabilirsiniz. 3D Baskılarınızda hassasiyet ve düşük toleranslar ile üretim sağlamak için bir ayarlama sürecidir. 3D Yazıcıları kalibre ederken, doğru tutarlılıkta en iyi 3D Baskı kalitesini elde etmek için bazı önemli parametleri veya temel bileşenleri manuel olarak ayarlamanız ve tekrar tekrar test etmeniz gerekecektir.

Devamını Oku
12.06.2024
FDM Yazıcı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli ?

FDM Yazıcı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli ?

FDM (Fused Deposition Modeling) 3D yazıcı seçimi önemlidir çünkü doğru yazıcıyı seçmek, projelerinizin başarılı olması için temel bir adımdır. İşte FDM yazıcı seçiminin önemini açıklayan nedenleri sizin için derledik. 

Devamını Oku
03.05.2024
3D Yazıcı ile Nasıl Para Kazanılır ?

3D Yazıcı ile Nasıl Para Kazanılır ?

3D yazıcılar , son yıllarda teknolojinin en çarpıcı gelişmelerinden biri olarak öne çıkmıştır. Bu cihazlar, tasarımdan üretime birçok süreci dönüştürmüş ve bireysel kullanıcılar ile küçük işletmelere kadar geniş bir yelpazede Fırsatlar sunmuştur. 3D yazıcı ların temel özellikleri, yüksek düzeyde özelleştirme ve esnek üretim imkanları sağlamasıdır. Bu özellikler sayesinde, kullanıcılar kendi ürünlerini tasarlayabilir, prototipler oluşturabilir ve hatta kısa sürede seri üretime geçebilirler.

Devamını Oku
03.05.2024
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.